top of page
Sıraya Park Eden Kamyonlar
Sıraya Park Eden Kamyonlar

LOJİSTİK
HİZMETLERİMİZ

Raşidi Lojistiik müşterilerin ihtiyaçlarına göre şekillendirdiği entegre lojistik hizmet çözümleri ile fark yaratmaktadır. Raşidi Lojistiik sektöre özel, hızlı, esnek çözümleri, uzman ekibiyle ticaretinize güç, işinize değer katar.

DEPOLAMA

Paketleme Fabrikası

140 bin m2’lik alanda dünya standartlarında B2B, B2C ve katma değerli lojistik hizmetler sunan Raşidi Lojistik ihtiyaca özel ve esnek çözümleri ile dünya standartlarında depolama hizmeti sunar. 20 yılı aşkın sektör tecrübesi, uzman ekibi ve güçlü altyapısı ile Raşidi Lojistik işinize kolaylık, ticaretinize değer katar.

ANTREPO

Yük Taşıma Konteyner

Raşidi Lojistik, uçtan uca tedarik zincirini tamamlayıcı hizmetlerden biri olan antrepo hizmetlerini serbest depolarla aynı çatı altında sunmaktadır. 

E-TİCARET LOJİSTİĞİ

Sosyal ağ kavramı

140 bin metrekare e-lojistik depolama alanı, milyonlarca ürün kapasitesi ile yıllardır yerel ve global markaların bu alanda birinci tercihi olan Raşidi Lojistik, alanında uzman ekibi sayesinde e-ticaret lojistiği operasyonlarınıza kolaylaştırır, işinize değer katar.

KATMA DEĞERLİ HİZMETLER

Image by Petrebels

Raşidi Lojistik, ihtiyaçlarınız ne kadar karmaşık ve zorlu olursa olsun size özel bir çözüm mutlaka bulur. Siz sadece ticaretinize ve büyümeye odaklanın. Raşidi Lojistik, envanterinizi sizler için yönetir ve bu envanterlerin son noktaya kadar ulaşmasını sağlar. 

lojistik

BİZE ULAŞIN

RAŞİDİ LOJİSTİK

Gsm: +90 532 158 95 33

Tel: 0 212 518 03 41

Mimar Kemalettin Mah. Soğanağa

Camii Sok. No:3/3 Fatih İSTANBUL

logo.png

RAŞİDİ
LOJİSTİK

GÜVENİLİR ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Bir Liman Çalışanı
bottom of page