top of page
Kargo Nakliye Konteynerleri

TAŞIMACILIK
HİZMETLERİMİZ

Raşidi Lojistik uluslararası karayolu, denizyolu, havayolu taşımacılığı ve intermodal taşımacılık alanında hizmet sağlar, hızlı ve hasarsız taşımacılık ile işinize kolaylık, ticaretinize güç katar.

ULUSLARARASI DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Limandaki Kargo Gemisi

Karayolu, havayolu, denizyolu ve intermodal taşımacılıkta uzmanlıklarımız hakkında şimdi bilgi alın!

ULUSLARARASI KARAYOLLARI TAŞIMACILIĞI

Yük Taşıma Konteyner

İthalat ve ihracat yüklerinizi tam zamanında, hızlı ve %99,9 hasarsızlık oranı ile teslim eden Raşidi Lojistik, karayolu taşımacılığında güvenilir çözüm ortağınızdır. Hıza ihtiyaç duyan komple ya da parsiyel yükleriniz için Raşidi Lojistik, ekspres taşıma alternatifleri ile işinize kolaylık, ticaretinize değer katar.

ULUSLARARASI HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

Image by Artturi Jalli

IATA (International Air Transport Association) ve WCA (World Cargo Alliance) üyesi olan Raşidi Lojistik, havayolu taşımacılığında en etkin çözüm ortağınızdır

İNTERMODAL TAŞIMACILIK

Yükleme Kargo

Raşidi Lojistik, karayolu taşımacılığına alternatif olarak kara-denizyolu, kara-demir-denizyolu, kara-demiryolu alternatifleri sunarak intermodal taşımacılık modeli ile yükünüzü tam zamanında, maliyet avantajı ile teslim eder. Çevre dostu taşımacılık modeli olan intermodal taşımacılığı Raşidi Lojistik, yılların deneyimi ve uzman kadrosu ile en etkin şekilde kullanılır.

SİGORTA VE GÜMRÜKLEME

Sigorta acentası

Raşidi Lojistik, tedarik zinciri yönetiminin önemli bir sürecini temsil eden gümrükleme ve sigorta hizmetleri konusunda yıllarca sektöründe edindiği deneyim ile iş ortaklarının ithalat ve ihracat işlemlerini güvence altında tutuyor.

tasimacilik

BİZE ULAŞIN

RAŞİDİ LOJİSTİK

Gsm: +90 532 158 95 33

Tel: 0 212 518 03 41

Mimar Kemalettin Mah. Soğanağa

Camii Sok. No:3/3 Fatih İSTANBUL

logo.png

RAŞİDİ
LOJİSTİK

GÜVENİLİR ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Bir Liman Çalışanı
bottom of page